KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13771068

nr 1377 1068

Oidentifierad konstnär. 1700-tal, figur, uppfodrad duk. Olja på duk, ej signerad, 27x21 cm, yttermått inklusive ram: 42x37 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 februari 2021
kl 19:26:34